سمپاشی باغ مشهد

از ما بپرسید

  پاکسازان مشهد

  درباره ما سوالی دارید؟

  سوالات پرتکرار از کاربران

  لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول کاربران

  هزینه ی سمپاشی خانه چگونه محاسبه میشود؟

  هزینه ی سمپاشی بر اساس نوع حشرات موذی ، تراکم آنها، متراژ محل ، تعداد اتاق ها ، وسایل جهت سمپاشی و روش های سمپاشی تعیین می گردد شما می توانید جهت اطلاع از هزینه ی سمپاشی و مشاوره ی رایگان با ما تماس حاصل فرمایید.

  هزینه سمپاشی باغ و درختان:

  هزینه ی سمپاشی بر اساس مساحت محل، زمان و نوع سمپاشی، تعداد درختان ، تراکم و میزان آفات و نوع آفات تعیین می گردد شما میتوانید جهت دریافت هزینه ها و مشاوره ی رایگان با ما تماس حاصل فرمایید‌.

  رفع حشرات موذی با سمپاشی و یا استفاده از سم گازی یا تدخینی:

  از بین بردن حشرات موذی به روش های مختلف از جمله سمپاشی با استفاده از سموم مایع و جامد که به شکل دانه های پودری یا گرانول هستند انجام می پذیرد این روش برای از بین بردن حشراتی مانند کک و سوسک کاربرد دارد اما این روش برای از بین بردن برخی حشرات مانند ساس به دلیل مقاومت در برابر سموم اثر بخشی لازم را نداشته و باعث مقاوم تر شدن آنها خواهد شد.
  کارشناسان مجرب ما با بهره گیری از جدیدترین متد و روش در شناسایی انواع حشرات و سموم مناسب جهت نابودی و ریشه کنی صد درصدی اقدام لازم را انجام خواهند داد.